بلند بلند می خواند : کنار قدم های جابر، سوی نینوا رهسپاریم / ستون های این جاده را ما، به شوق حرم می شماریم اشک می ریخت و راه می‌رفت و می‌خواند. شبیه رباب و سکینه، برای شما بی‌قراریم / از این سختی و دوری راه، به شوق تو باکی نداریم

نگاهی به کودکان خردسالم انداختم. با خود گفتم واقعا حاضری؟ با بچه ها بری و هر سختی‌ای را به عشق مولا ، تحمل که هیچ، نوش کنی؟ ، 17 ساعت در اتوبوس ، مسیرهای 4 ساعته بین راه، توقف‌های طولانی مدت دم مرز، باران و گلی شدن  سرما و وسط همه‌ی این‌ها، خواسته‌های ریز و درشت بچه‌ها، دستشویی و .

حاضری؟

اربعین

اینجا، وسط قلب و دل ت، خودتی و خدا(1). اگه حاضر نیستی و نمی توانی، حتی همین شعر را هم نگو که باکی نداری!

ولی مولاجان، حسین جانم، اگر دیدن شما، به تحمل و نوش کردن تمامی این‌ها باشد، با جان و دل حاضرم شما را آرزویم است بقیه چیزها مهم نیست صادقانه عزم دیدارت را دارم

با اشک می خوانم: کنار قدم های جابر.

خاطره ای از عزمی، صادقانه را در اینجا بخوانید.

1. امام على علیه السلام: اِذا اَحَبَّ اللّه ُ عَبْدا اَلْهَمَهُ الصِّدْقَ؛ [غررالحکم، ج 3، ص 161، ح 4101]

هرگاه خداوند بنده اى را دوست بدارد، راستگویى را به او الهام مى نماید.

✨برخوردشان با تو چگونه است؟

❌ رفتارهای ظالمانه مان با خدا!

، ,های ,حاضری؟ ,راه، ,تحمل ,باکی ,اشک می ,را به ,کنار قدم ,قدم های ,به شوق

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زهـــــــره نســـــاجیان ماینینگ شبکه ای روان کننده بتن امام شناسی جنگ شناختی فروشگاه شیراز فروتل به دنبال حرف دلم mehdiahmadi13 معرفی انواع اسپری و ژل های تاخیری ادبی